• Безкоштовна доставка на відділення Нової Пошти при замовленні від 1000 грн.
 • Доставляємо по всій Україні! Всього 1 день та замовлення у Вас!

Joyetech

Мабуть, кожен вейпер хоч раз чув слово «єгошка». У світі вейпінгу воно давно стало загальним, адже саме компанія Joyetech створила першу електронну сигарету такого формату. Joyetech – визнаний лідер в індустрії вейпінгу, продукція якого заслуговує на особливу увагу. Розгляньмо її докладніше.

 

Історія створення бренду Joyetech

Компанію можна назвати піонером не тільки в галузі електронних сигарет, але і в інноваціях в цій галузі. Створивши бренд у 2008 році, Joyetech почала розробляти та впроваджувати нові технології, які зараз вже стали класикою вейпінгу.

Свою першу електронну сигарету Joyetech запатентувала у 2008 році, а у 2009 вже представила той самий акумулятор eGo.

2010 року Joyetech випустила оновлену версію електронної сигарети серії eGo-T. Тепер рідина не вбиралася через матерію, а випаровувалась через гніт. Надалі Joyetech продовжила створювати нові стандарти вейп-ринку, подаючи іншим гідний приклад.

Про виробництво Joyetech

Дбаючи про скорочення кількості відходів, у 2011 році Joyetech створила eGo-C – вейп з інноваційною системою змінних випаровувачів, яку сьогодні широко застосовують у всьому світі. Перший вейп з екраном також був розроблений інженерами Joyetech. А 10 років тому проривом стала верхня герметична система заповнення картриджа із верхнім повітряним потоком. 2015 рік ознаменувався для Joyetech виходом нової технології, що дозволяє оновлювати прошивку пристроїв для вейпінгу.

Співпраця Joyetech з відомими дослідницькими та сертифікаційними лабораторіями по всьому Європейському союзу та США дала чудові результати. 2016 став для компанії роком перемоги. Joyetech представила пристрій eGo AIO, який згодом став стартовим комплектом, що найбільше продається на світовому ринку. Дизайн став яскравішим, корпус – більшим. Резервуар для рідини став практичнішим і продуктивнішим. З'являється зручний мундштук, що впливає на якість та силу затяжки.

Мета Joyetech - запропонувати найкращі альтернативи спільноті, вільній від тютюнового диму. І цієї мети компанія успішно досягає, роблячи ставку на інновації та якість своєї продукції.

Вейпи Joyetech відрізняються від інших:

 • Незмінно високою якістю;
 • Використанням високоміцних матеріалів;
 • Тривалим терміном служби;
 • Екологічністю та безпекою використання;
 • Доступною вартістю.

Такі характеристики не випадкові, адже Joyetech виділяє величезні ресурси на дослідження та розробку нових технологій, матеріалознавства та дизайну споживчих товарів. Joyetech продовжує свій шлях лідера в інноваціях, створюючи вейпи у форматі ECO, які знижують вимоги до потужності для випаровування, серію EXCEED Grip з власною технологією захисту від сухого горіння, що продовжує термін придатності картриджів, та серію eGo Pod з абсолютно новою технологією захисту від протікання та захистом від дітей.

2021 року Joyetech знову нагадала про себе блискучим втіленням технології All-time Stable Technology. Це знайомий багатьом шанувальникам Joyetech випаровувач із нержавіючої сталі AST, який забезпечує чудовий смак та довгий термін служби.

Електронні сигарети від лідера вейп-ринку Joyetech

На сьогодні під ім'ям Joyetech запатентовано понад 20 технологій. Компанія виробляє не тільки одноразові та багаторазові електронні сигарети, а й комплектуючі до них (моди, картриджі, випаровувачі). Також у Joyetech є кілька лінійок рідин на основі сольового та органічного нікотину, щоб задовольнити потреби найвибагливіших покупців. Е-рідини з яскравими та насиченими смаками створюються шляхом унікального змішування компонентів. Звісно, процес виробництва – це таємниця, але продукцію може купити кожен українець.

Кожен товар – гарантія якості. Виробник ретельно стежить, щоб мінімізувати ризик підробки продукції з боку несумлінних конкурентів.

Незалежно від того, яку електронну сигарету ви шукаєте, Joyetech може запропонувати вам продукцію будь-якої потужності, універсальності та продуктивності – від легкого компактного eRoll MAC чи розкішного скляного TEROS ONE до вишуканого сучасного Widewick Air чи потужного мініатюрного Exceed D19. Ви легко зможете підібрати модель, яка підійде за характеристиками, допоможе кинути палити чи покращити навички вейпінгу.

В інтернет-магазині Димок представлений великий асортимент товарів Joyetech, які ви легко знайдете в розділах електронних сигарет, pod систем, комплектуючих та аксесуарів. У нас є останні новинки та продукція, яка вже вважається золотою класикою вейпінгу.

Інтернет-магазин Димок пропонує лише оригінальну продукцію від провідних виробників вейп-ринку, яка подарує вам:

 • Велику кількість пари;
 • Максимально виражений смак;
 • Корисний функціонал;
 • Стильний дизайн;
 • Автономність.

Ми впевнені у якості свого товару, тому кожному покупцю надаємо гарантію від інтернет-магазину Димок. Для постійних клієнтів діє система знижок. Оформити замовлення ви можете на сторінці товару, а отримати у будь-якому відділенні Нової пошти. Якщо ви знаходитесь у Києві, можемо запропонувати швидку доставку кур'єром. При замовленні від 1000 гривень доставка безкоштовна.

Відгуки про Joyetech.


18 +
© ДИМОК 2012-2024.

ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ:

ВХІД