Vaporesso Target 200 Kit

| Розміри: | довжина — 142,1 мм, ширина — 42,8 мм, товщина — 33,7 мм |
| Картридж (резервуар): | 8 мл |
| Акумулятор: | змінний, 2 шт 18650(не входять в комплект) |
| В комплекті: | Бокс мод Vaporesso Target 200, атомайзер Vaporesso iTank (8 мл) , 1 шт. випаровувач GTi 0,2 Ом MESH (60-75 Вт), 1 шт. випаровувач GTi 0,4 Ом MESH (50-60 Вт), запасне скло, оринги, USB-USB Type-C кабель, інструкція, гарантійний талон. |
| Виробник: | Vaporesso |
Рекомендуємо нові моделі:
Опис товару Vaporesso Target 200 Kit
Майстерність та рівень дизайнерів та розробників компанії Vaporesso зростають з випуском кожного нового девайсу. Але як відомо, немає межі досконалості, і нещодавно світ побачив Vaporesso Target 200 Kit. Це здається неймовірним, але в пристрої такого невеликого розміру вмістилися два потужні акумулятори і сучасна плата AXON 2.0.
Чому варто купити Vaporesso Target 200 Kit:
- Флагман пристроїв Vaporesso
- Автономність із двома акумуляторами 18650
- Діапазон потужності 5-220 Вт
- Атомайзер iTank об'ємом 8 мл
- Максимальна кальянна тяга.
Відео огляди Vaporesso Target 200 Kit:
Дизайн Vaporesso Target 200 Kit

Бокс-мод нагадує невеликий брусок із закругленими кутами, єдина «видатна» частина якого — велика панель управління на лицьовій стороні. Посередині її інформативний та яскравий екран, зверху – кругла чорна кнопка Fire, оточена тонкою монохромною смужкою. У нижній частині Vaporesso Target 200 Kit розташовані три кнопки керування та налаштування, а також роз'єм для зарядки нового зразка.
Розміри бокс-моду середні - 142,1 * 42, 8 * 33,7 мм, але завдяки своїй ергономічній формі він дуже зручно лягає в руку.
Ще одне вдале рішення розробників — вологостійке текстуроване покриття девайсу. Саме воно визначає колір Vaporesso Target 200 Kit - Carbon Black, Slate Grey, Sunset Red, Forest Green, Navy Blue.

Корпус пристрою укладено в міцну металеву рамку сталевого кольору, яка захищає його від наслідків необережного поводження. Батарейний відсік прикритий відкидною кришкою зі сплаву цинку, що відкривається слайд-рухом.
Металевий посадковий майданчик діаметром 25 мм має округлий профіль і височить над корпусом Vaporesso Target 200 Kit приблизно на 4 мм. Атомайзер кріпиться до неї за допомогою 510-го конектора.
Особливості Vaporesso Target 200 Kit

Роботу пристрою в діапазоні потужності 5-220 Вт забезпечують два знімні акумулятори типу 18650. Максимальний струм зарядки становить 2А. Девайс забезпечили швидкою зарядкою у вигляді роз'єму USB type C, але якщо не хочеться чекати, є опція паріння в режимі підзарядки.
Інтерфейс відмінно продуманий і організований, тому розібратися в роботі Vaporesso Target 200 Kit не складе проблем. На екрані представлена інформація про рівень заряду акумулятора, потужність і напругу, встановлений режим і опір випарника, кількість і тривалість затяжки. Також на дисплеї можна побачити, активований чи ні інтелектуальний режим.
Про режими слід сказати докладніше, тому що сучасна плата AXON 2.0 надає їх відразу кілька:
Smart — той самий «розумний» режим, який автоматично налаштовує оптимальний рівень потужності під встановлений випаровувач.
F(t) — регулює температуру, швидкість і час нагрівання під кожну рідину, що дозволяє досягти ідеально збалансованого смаку.
PUL (імпульсний режим) — підвищує вихідну напругу кожні 0,02 секунди, щоб дати більш відчутний тротхіт і задовольнити потребу вейпера в нікотині.
Режим DIY, всередині якого знаходяться традиційні VW (з можливістю вибору рівня попереднього нагріву Soft, Normal, High), VV (0-9V) та Bypass.
Атомайзер та випаровувачі Vaporesso Target 200 Kit

Головною особливістю нового атомайзера iTank є система циркуляції повітря Turbo Airflow. Принцип її дії такий: повітря заходить через три отвори на базі атомайзера, які можна повністю або частково відкрити за допомогою кільця повороту зі стопором. Далі три потоки збираються в один, який потім надходить у випаровувачі. Завдяки циклічному обдуву потік повітря стає більш плавним, а при затяжці виникає менше шуму.
Атомайзер iTank працює на змінних сабомних випарниках нової серії GTi.
- випаровувач GTi 0,2 Ом MESH (робоча потужність 60-75 Вт);
- випаровувач GTi 0,4 Ом MESH (робоча потужність 50-60 Вт).

Обидва виконані на сітці для відмінної передачі смаку та пишних хмар пари.
У кришку атомайзера Vaporesso Target 200 Kit встановлений змінний пластиковий мундштук з 510 з'єднанням. Завдяки верхній заправці атомайзер максимально захищений від протікання рідини та конденсату. Натисніть на кришку та посуньте її у напрямку, вказаному стрілкою. Відкриється досить широкий заправний отвір, закритий силіконовою мембраною щілинного типу. Залийте рідину і зачекайте не менше 10-15 хвилин, щоб дати випаровувачу повністю просочитися.
Технічні характеристики Vaporesso Target 200 Kit:
- Розміри: довжина - 142,1 мм, ширина - 42,8 мм, товщина - 33,7 мм
- Тяга - вільна, кальянна
- Акумулятор - змінний, 2 шт. 18650 (не входять в комплект)
- Інноваційний атомайзер iTank з 510 конектором
- У комплекті два випаровувачі GTi на 0,2Ω та 0,4Ω
- Регульований повітряний потік Turbo Airflow
- Об'єм атомайзера - 8 мл
- Сумісність з випаровувачами GTi-серії
- Спосіб активації - за кнопкою
- Оновлений чіпсет AXON 2.0
- Діапазон вихідної потужності - 5-220 Вт
- Режими роботи - Smart, Pulse, F(t), VV, VW, BYPASS
- Заряджання від USB type C
- Максимальний зарядний струм - 2А
- Заправка картриджа - верхня
- Тип конектора - сталевий 510, пін позолочений, підпружинний
- Матеріал корпусу - цинковий сплав, водонепроникне обплетення
- Матеріал атомайзера - нержавіюча сталь, скло
- Дисплей - 0,96-дюймовий TFT-екран
- Кнопка режиму/підтвердження (налаштування )
- Захист від перепадів напруги, перевантаження, перегріву, перезаряду/перерозряду, короткого замикання
З “Vaporesso Target 200 Kit” Вам також може стати в нагоді:
Скло для Vaporesso iTank
2 шт. Акумулятор Samsung 30Q 3000 mah 20A 
















Geekvape Aegis Legend 3 Kit
Vaporesso Luxe XR Max Pod Kit
Vaporesso Luxe X Pro Pod Kit
Voopoo Drag X2 Pod Kit
Vaporesso Luxe XR Max 2 Pod Kit
Voopoo Vinci E80 Pod Kit
Voopoo Drag X3 Pod Kit
Vaporesso XROS Pro
Voopoo Drag S2 Pod Kit
Smok Nord GT Pod Kit
Випаровувач Vaporesso GTI для Amour Max, Amour S, Target 100/200
Спочатку мінуси:
- нема темп-контролю, для когось це буде прикро;
- немає можливості обирати кольори, для кольорового дісплею - це великий мінус, нащо він тоді кольоровий, як ти колір не обереш ніяк?
- при заправці товстими флаконами (120 мл, наприклад) дріп-тіп заважає нормально запхати носик у отвір, вихід - знімати дріп-тіп.
Тепер плюси:
+ чудово виглядає і лежить в руці;
+ миттєве павер делівері, натиснення на кнопку моментально жарить;
+ дуже добрий ейрфлоу бачка, не відчувається жодної рестриктивності;
+ класна смакопередача(п робував поки лише на 0.2);
+ досить пристойний навал, двокойлові обслуги звісно не перепарить, але генерує достатньо пари для отримання задоволення;
+ великий об'єм баку, 8 мл це супер;
+ не тече, не плюється, не підгорає, власне це й має в першу чергу відрізняти необслужку від RTA;
+ класична якість від Vaporesso.